+38 (098) 331 00 00
Пн-Нд 8:00 - 20:00
+38 (044) 331 00 00; +38 (098) 331 00 00

Ультразвукова діагностика нирок – високоінформативна, безпечна, поширена діагностична методика. Її переваги в оперативності, невисокій вартості, абсолютній безболісності, можливості повторень без негативних наслідків.

Принцип УЗД полягає в поглинанні організмом хвильових випромінювань високої частоти. Випромінювана апаратом хвиля, досягає меж тканини. Після чого частина випромінюваного пучка проходить в глибину організму, а частина випромінювання, що залишилась, відбивається від органу і повертається в сканер разом з отриманою інформацією. За допомогою ультразвукової ехографії сканують структуру органів, а за допомогою доплерографії – судини нирок.

Показання

Дане дослідження призначається лікарем-урологом при наступних скаргах пацієнта: колючі болі в попереку, простріли, труднощі при нахилах тіла, підвищена температура та артеріальний тиск, патологічні виділення з сечею (кров, слиз, гній, білі), набряки обличчя та ніг. Також показаннями служать погані результати лабораторного аналізу сечі, травми органів сечовидільної системи, вроджена аномалія органу, генетична схильність до урологічних патологій, наявність в анамнезі ендокринних розладів. УЗД нирок робиться перед і після хірургічного втручання, для контролю лікувального процесу.

Ультразвукове сканування дозволяє виявити пухлини, запалення, аномалії, структурні зміни, порушення кровотоку, кісту, абсцес, камені.

 

Проведення процедури

Процедура проводиться на повний сечовий міхур, тому перед дослідженням необхідно випити близько 1,5–2 літрів води. Хворий лягає на кушетку на бік, лікар обробляє датчик і шкірні покриви водорозчинним гелем. Далі лікар водить датчиком під різними кутами по досліджуваній зоні, не відриваючи його від шкіри. В цей час на монітор надходить сканована інформація. Тривалість діагностики близько 30 хвилин. Після цього фахівець обробляє дані і видає висновок, з яким хворий йде до свого лікаря.

Ціни

Фолікулометрія250 грн
Цервікометрія250 грн
Відеокольпоскопія200 грн
Відеокольпоскопія з укладенням та фотодокументи250 грн
Ехогістеросальпінгоскопія (прохідність маткових труб під контролем УЗД) + знеболювання1500 грн
Кардіотокографія (КТГ)300 грн
Кардіотокографія (КТГ) багатоплідна вагітність400 грн
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.

Лікарі

Казанський
В’ячеслав Сергійович

Лікар уролог, УЗД-фахівець.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
Детальніше