+38 (098) 331 00 00
Пн-Нд 8:00 - 20:00
+38 (044) 331 00 00; +38 (098) 331 00 00

Щитовидна залоза є життєво важливим органом, що складається з двох частин, з’єднаних перешийком, знаходиться в шиї під гортанню. Вона синтезує, накопичує і виділяє гормони Т3 (трийодтиронін) і Т4 (тироксин), які активно беруть участь в обміні речовин в організмі.

Гормоном, який контролює роботу щитовидної залози, а саме, достатню кількість виділених нею гормонів Т3 і Т4, є тиреотропний гормон (ТТГ), рівень якого залежить від кількості йоду, що надходить в організм з різних джерел. ТТГ синтезується гіпоталамо-гіпофізарною системою організму.

На сьогоднішній день, захворювання щитовидної залози досить поширене явище серед населення. Їх необхідно диференціювати з іншими захворюваннями, тому що явних специфічних симптомів прояву вони не мають.

При тривалому перебігу може порушитися нормальне функціонування щитовидної залози і без своєчасної діагностики та лікування привести до виникнення захворювань серцево-судинної і нервової систем, безпліддя.

Щоб з’ясувати стан органу і підтвердити його здорове функціонування, необхідно хоча б один раз в 3–4 роки обстежувати щитовидну залозу (УЗД, аналіз крові на гормони). Направити на таке обстеження може будь-який лікар. Якщо за результатами обстеження виявлено якісь відхилення, то необхідно проконсультуватися у ендокринолога для призначення адекватного лікування.

При обстеженні щитовидної залози особливої ??підготовки для УЗД не потрібно. Кров на гормони здається натщесерце, за 48 годин до здачі необхідно виключити прийом гормональних і йодовмісних препаратів, за 3 години до дослідження не курити, зберігати спокійний фізичний та емоційний стан організму хоча б добу до обстеження.

Ціни

Фолікулометрія250 грн
Цервікометрія250 грн
Відеокольпоскопія200 грн
Відеокольпоскопія з укладенням та фотодокументи250 грн
Ехогістеросальпінгоскопія (прохідність маткових труб під контролем УЗД) + знеболювання1500 грн
Кардіотокографія (КТГ)300 грн
Кардіотокографія (КТГ) багатоплідна вагітність400 грн
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.

Лікарі

Тимофєєва
Наталія Олегівна

Головний лікар, Акушер-гінеколог вищої категорії, репродуктолог, УЗД-фахівець.
Стаж роботи за фахом: від 27 років
Детальніше

Казанський
В’ячеслав Сергійович

Лікар уролог, УЗД-фахівець.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
Детальніше

Галкін
Дмитро Сергійович

Хірург, УЗД спеціаліст, пластичний хірург, лікар естетичної медицини
Стаж роботи за фахом: від 11 років
Детальніше

Чернова
Олена Віталіївна

Лікар акушер-гінеколог
Стаж роботи за фахом: від 18 років
Детальніше