Радіохвильова хірургія

Радіохвильова хірургія – що це і навіщо?

Радіохвильова хірургія широко застосовується в медицині та косметології. Популярність цього методу зростає з кожним роком, і все завдяки тому, що це один із найвищих технологій і при цьому нетравматичних способів розрізу м’яких тканин.

Ідея була вперше реалізована наприкінці 1960-х лікарем-стоматологом доктором Елманом, який також був спеціалістом у сфері електроніки. Він створив електрохірургічний прилад, що працює на частоті 3,8-4,0 МГц і дозволяє проводити операції на яснах з найменшими руйнуваннями. Маніпуляції здійснювалися зі зміною довжини хвиль, що використовуються, за допомогою кремнієво-діодних випрямлячів. Апарат був запатентований у 1973 році. Вже дуже скоро ця методика стала застосовуватися не тільки в стоматології, а й у цілій низці інших напрямів: косметології, дерматології, отоларингології, гінекології, урології, проктології та ін.

Сьогодні радіохвильова хірургія завдяки можливості безконтактного розрізу м’яких тканин вважається одним із найкращих методів малоінвазивного оперативного втручання. Під час такої операції тканини не розрізаються, а розшаровуються через локальне нагрівання під впливом високочастотних хвиль. Фізично енергія хвиль викликає внутрішньоклітинні молекулярні коливання та випаровування клітин за вектором спрямованого впливу.

Завдяки тому, що електроди не контактують з поверхнею, радіохвильова дія виключає такі неприємні явища, як м’язові спазми та хворобливу реакцію нервових закінчень.

Апаратура для проведення радіохвильової хірургії

Сучасна апаратура для проведення радіохвильової дії є генераторами високочастотних хвиль від різних виробників. Оскільки хвильовий вплив здійснюється на молекулярному рівні, розшарування практично не видно, також практично немає кровотечі.

Більшість моделей є досить універсальною для використання як для проведення внутрішніх хірургічних втручань, так і для естетичних процедур і невеликих медичних операцій у дерматології, у тому числі для видалення невеликих шкірних новоутворень.

Косметологічні маніпуляції такого роду користуються великою популярністю завдяки доступній для більшості жінок ціні, максимальній методіці і відмінному результату.

Ви можете прямо зараз записатися на прийом до клініки Доброго Доктора для отримання консультації по можливості безконтактного радіохвильового впливу у вашій ситуації. У Києві ми приймаємо у нашому медичному центрі, розташованому на Позняках.

Як відбувається операція?

Зона дії попередньо обробляється антисептиком. Завдяки низькій травматичності цієї технології, немає потреби у застосуванні наркозу. Лікарі використовують ефективні місцеві анестезуючі засоби.

Залежно від типу операції використовуються різні техніки впливу. Обробка проблемної ділянки може здійснюватися під корінь або фракційним впливом, завдяки яким тканина знімається пошарово. Це дозволяє уникнути рубцювання або мінімізувати його.

На завершення операції фахівець здійснює вирівнювання поверхні за допомогою кулькового хвилеводу, що дозволяє закрити кровотечу. Всі ці маніпуляції за своєю тривалістю займають від декількох хвилин до півгодини. залежно від типу та складності захворювання.

Реабілітація відбувається в домашніх умовах і полягає в обробці операційної зони засобами, які будуть прописані лікарем.

Переваги радіохвильової хірургії

Ті плюси, які дає цей метод, оцінили і профільні фахівці медичних центрів, і пацієнти:

  • низка ймовірність рецидивів;
  • збереження клітин навколо операційної зони;
  • безболісність процедури;
  • відсутність кровотеч та набряків;
  • непомітне рубцювання;
  • скорочення термінів післяопераційного загоєння в середньому вдвічі порівняно зі стандартними хірургічними операціями.

Швидке та безпроблемне відновлення помітно знижує загальну вартість лікування для пацієнта.

Показання для проведення радіохвильової хірургії

Цей метод дуже затребуваний у дерматології для видалення рубців та новоутворень на шкірі, а також у лікуванні цілого ряду гінекологічних захворювань. Завдяки м’якому впливу на тканини, виключається поява рубців на шийці матки, тому саме радіохвильова хірургія показана для жінок, які ще не народжували, а також тих, хто планує другу вагітність.

Апарати використовуються також для проведення нетравматичної біопсії, дана методика рекомендована для лікування патологій шийки матки серед пацієнток після 40 років. Операції проводяться для видалення піхвових кондилом, виправлення рубцювання шийки матки, а також за наступних патологій:

  • ендоцервікоз;
  • ерозії;
  • дисплазії;
  • лейкоплакії;
  • кісти.

Важливою перевагою використання радіохвильової дії є супутній ефект стерилізації, у тому числі за рахунок швидкої коагуляції тканин. Завдяки цьому ефекту практично повністю виключається можливість виникнення вторинних інфекцій.

Протипоказання до проведення радіохвильової хірургії

Оскільки ця операція є щадною і не передбачає використання наркозу, список протипоказань для її проведення досить обмежений. До них належать:

  • кровотечі нез’ясованої етіології;
  • періоди рецидивів інфекційних захворювань;
  • гемофілія;
  • тяжкі психічні відхилення;
  • підвищена температура;
  • вагіноз або лейкоцитоз.

Також є певні обмеження для осіб, які використовують кардіостимулятори, вагітних, а також жінок із встановленими внутрішньоматковими контрацептивами. Однак у цих випадках рішення про втручання приймається індивідуально з урахуванням конкретної ситуації.

У нашому центрі, розташованому в Києві на Позняках, ви можете пройти лікування за допомогою радіохвиль для видалення різних видів новоутворень. Застосовувана методика дозволяє вирішувати широкий спектр косметологічних та медичних проблем. Ознайомитися з усіма можливостями нашого центру та цінами ви можете на сайті або звернувшись до нас у будь-який зручний для вас спосіб.

Ми намагаємося забезпечити максимальний комфорт при проходженні процедури, а також надаємо можливість економити на вартості лікування завдяки актуальним програмам знижок.

Пельо Владислав Ігорович

Пельо Владислав Ігорович

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ: Гінекологічні та акушерські ультразвукові дослідження, фоллікулометрія Цервикометрія УЗД органів малого тазу УЗД на ранніх строках вагітності Кардіотографія Проводить малі...
Тимофєєва Наталія Олегівна

Тимофєєва Наталія Олегівна

Спеціалізація: Консультація за профілем лікаря акушера-гінеколога, гінеколога-ендокринолога. Планування і ведення вагітності. Діагностика та лікування безпліддя. Лікування та діагностика інфекцій, що...
Чернова Олена Віталіївна

Чернова Олена Віталіївна

Спеціалазіція: Ведення гінекологічних хворих із ЗПСШ, патологією шийки матки, запальними захворюваннями, з ендометріозом, лейоміомою і т.п; Малі гінекологічні втручання (біопсія...
reviews

Відгуки наших клієнтів

  • Оцінка відгука

    Була на прийомі у Пельо Владислава Ігоровича, прийом пройшов добре. Уважний лікар, всі свої дії і спостереження коментує і пояснює, отримала відповідь на всі питання, які мене цікавили в розгорнутому вигляді. Тому, оглядом я повністю задоволена, рекомендую цього лікаря.

    Nadiya

  • Оцінка відгука

    Дякую адміністратору Тетяні і медичній сестрі Карині, які швидко і професійно організували моє лікування. З повагою, Ілона

    Irina Sandra

  • Оцінка відгука

    Непогана лікарня був у лор лікаря. Все сподобалося.

    Сергій Жуков

Клініка доброго доктора

Переваги радіохвильової хірургії

Ті плюси, які дає цей метод, оцінили і профільні фахівці медичних центрів, і пацієнти:

  • низка ймовірність рецидивів; збереження клітин навколо операційної зони; безболісність процедури;
  • відсутність кровотеч та набряків; непомітне рубцювання; скорочення термінів післяопераційного загоєння в середньому вдвічі порівняно зі стандартними хірургічними операціями.
Клініка доброго доктора
  • Сучасна апаратура для проведення радіохвильової дії є генераторами високочастотних хвиль

  • Більшість моделей є досить універсальною для використання як для проведення внутрішніх хірургічних втручань, так і для естетичних процедур і невеликих медичних операцій у дерматології, у тому числі для видалення невеликих шкірних новоутворень

Додаткові послуги

    Запишіться на консультацію